DEMİR&DEMİR HUKUK OFİSİ

Büromuz tüm hukuki sorunlarınızda ve danışmanlıklarınız için uzman ve geniş kadrosuyla yanınızda.

Avukat Ozan Barış Demir'in kurucusu olduğu ofisimiz 2016 yılının başında Gayrettepe/İstanbul lokasyonunda faaliyetlerine başlamıştır. Hukuk Büromuzun açıldığı ilk günden itibaren temel hedefi; genç bir büro olarak daha hızlı, daha nitelikli ve öncelikli hizmetle Müvekkillerini her zaman özel hissettirmektir. Özellikle Ticaret Hukuku alanında 10 yılda edinilen birikim ve tecrübe sayesinde bir çok Özel Sektör Şirketine Sözleşme Hukuku, Ticaret Hukuku, Tüketici Hukuku, İcra İflas, SPK ve Şirketler Hukuku alanlarında hizmet vermektedir.

Başta Ceza Hukuku olmak üzere diğer tüm alanlarda da iş ortakları yönünden tüm ülkede geniş bir ağa sahip olan büromuz tüm ülke genelinde hızlı, etkin ve etkili çözüm üretebilmekte, farklı alanlarda uzmanlaşmış geniş kadromuz ile Müvekkillerin tüm ihtiyaçlarına uygun çözümleri sunabilmekteyiz.

Mesleğin gerektirdiği sorumluluk ve disiplin çerçevesinde Müvekkillerin muhtemel risk ve hukuki sorunlarını önlemek ve doğan hukuki uyuşmazlıkları çözümlemek için çalışmaktayız.